Ana Sayfa Hakkında Özellikler Ekran Görüntüleri
Aradığınız cari hesaba anında ulaşabilirsiniz

Detaylı sorgulama yeteneği sayesinde kayıt ettiğiniz binlerce cari hesap arasından aradığınız cari hesaba anında ulaşabilirsiniz.

Aktif ve Pasif işlemler ile kara liste oluşturabilirsiniz

Herhangi bir cari hesabı aktif veya pasif hesap olarak ayarlayabilirsiniz. Veresiye programı pasif hesap olarak seçtiğiniz cari hesaplara yeni borç eklemenize izin vermez.

Hatırlatıcı notlar ekleyebilirsiniz

Her bir cari hesaba ayrı ayrı hatırlatıcı notlar ekleyebilirsiniz.

Cari hareketleri grafiksel olarak inceleyebilirsiniz ( İstatistik )

İstediğiniz zaman herhangi bir cari hesabın hareketlerini grafiksel olarak inceleyebilirsiniz. Bu sayede ilgili cari hesabın çalıştığı süre içerisinde işletmenizdeki konumunu net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İstediğiniz zaman yedek alabilirsiniz

Gelişmiş yedekleme sistemi sayesinde tüm bilgilerinizin yedeğini günlük otomatik olarak alınmaktadır. Veresiye üzerinde bulunan ve kullanıcıya bırakılan ayrı bir yedekleme ekranı sayesinde istediğiniz zaman herhangi bir disk veya klasöre yedekleme yaparak verileriniz için üst düzey bir koruma sağlayabilirsiniz.


Sınırsız kayıt ekleyebilirsiniz

İstediğiniz kadar cari hesap açabilir ve açtığınız cari hesaplar içerisine borç dekontu, tahsilat, alacak dekontu ve ödeme gibi binlerce cari hareket ekleyebilirsiniz.

Cari hesaplara borç limiti verebilirsiniz

Yeni eklediğiniz ya da daha önce var olan cari hesaplara borç limiti belirleyerek işletmenizdeki cari hesaplarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.


Diğer işletmelerinizin hesaplarını tek bir programdan takip edebilirsiniz

Veresiye Takip içerisinde farklı para birimlerine sahip yeni firma hesapları oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz yeni firma hesapları ile diğer işletmenizin cari hesaplarını tek bir program üzerinden birbirine karıştırmadan takip edebilirsiniz.